0 Eşya

Eşya(0)

0-Eşya
vergilendirme 0.00
Hepten 0.00
5 adet/torba FC APC kadın erkek 10dB fiber optik Zayıflatıcı FC APC 10db kadın erkek Fiber Optik Zayıflatıcı

5 adet/torba FC APC kadın erkek 10dB fiber optik Zayıflatıcı FC APC 10db kadın erkek Fiber Optik Zayıflatıcı

₺ 18.00
Stokta

Sayı

FC/APC 10d B Sabit Fiber Optik Zayıflatıcı
1-30d B mevcuttur
Iyi kalite
En iyi fiyat
Hızlı teslimat FC/APC 10d B Sabit Fiber Optik Zayıflatıcı   Özellikleri : Yüksek güç 1 W sürekli çalışma 1000 saat boyunca test
Hassas zayıflama
Geri dönüş kaybı UPC> 50 d B APC> 60 d B
Düşük dalgalanma genişbant tasarım her iki operasyon için 1310 ve 1550 nm
Zayıflama aralığı için SC, FC, ve LC türleri için 1 13 d B 1 d B artışlarla, 15 d B, ve 20 d B   Uygulamaları : Fiber optik sistemleri
CATV ve telekomünikasyon sistemleri
Alıcı dolgu için optik alıcı koruma
Optik güç denkleştirme
Artan dinamik aralığı aparatı için    Parametre Masa : AçıklamaÜnitesi Durumda Değerleri Geri dönüş KaybıDBPC≥50 DBAPC≥60 Zayıflama Doğruluk DB1d B-10d B<0.5 DB11d B-20d B<1 Işletim Dalga Boyu Nm SM1200,1600 veya 1310,1550 Nm MM850, 1300 Polarizasyon Bağımlı KaybıDB/≤0. 2 Maksimum Giriş GücüMW/200Çalışma Sıcaklığı°C/Için-40 + 80

Veri sayfası

Ürün Uzunluğu:
1m
Marka Adı:
Eloik
Uyumlu:
TP-link,QSFPTEK
Bağlayıcı Tipi:
SC/APC
Model Numarası:
SC fiber optic adapter
boyut:
10x10x10
Lif Tipi:
Tek Modlu
Model Number:
SC fiber optic adapter

En Çok Satanlar